Chváliť sa cudzím perím…

…sa nepatrí, tak ani ja sa nebudem. Pochválim Jirka Frolku, že vybavil reciprocity na ihrisku v Sliači a to nie hocijaké, ale 50% zľava z pultovej ceny a navyše máme turnajové fee iba 10€. Dostali sme zatiaľ rekordné zľavy. Frolkovi verejne sľubujem lízatko.

Keď už píšem článok, tak by som Vás chcel informovať, že budeme v marci tlačiť plastové klubové karty s Vašim menom a registračným číslom SKGA. Držiteľ tejto karty je oprávnený užívať všetky reciprocity, ktoré sme dohodli my, alebo Black a White (správca ihrísk v Bernolákove a v Malackách), pre náš klub a naše bratské (alebo sesterské?) kluby a to sú:

Golf and Country Club, Bratislava
Eurovalley Golf Park Club, Malacky.

Reciprocít je momentálne podpísaných asi 25. Za chvíľu ich všetky zverejníme. Prosím všetkých čo ešte nezaplatili členský prípevok, aby neváhali, lebo chceme nechať klubové karty tlačiť hromadne z dôvodu ceny a rýchlosti. Samozrejme, že je možná aj dotlač, ale je to časovo náročnejšie a drahšie. Karta Vám bude hradená z členského príspevku, takže osobne Vás nebude nič stáť, ale pre klub to bude vyšší náklad. Chcel by som upozorniť, že bez tejto klubovej karty Vám môže byť odmietnutá zľava na jednotlivých ihriskách pre členov klubu.

Tak neváhajte, lebo sezóna už začala.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *