Upozornenie pre členov ŽRGK, nečlenov aj ihriská

Nakoľko sa v poslednej dobe množia otázky zo strany ihrísk, či ten či tá je členom nášho klubu ŽRGK, lebo si žiadajú zľavu (reciprocitu) na ihrisku, oznamujeme a dávame na vedomie nasledovné:
Všetci členovia nášho klubu ŽILINSKO-RAJECKÝ GOLFOVÝ KLUB majú identifikačná kartičku (Klubovú kartu) viď článok a sú riadne vedení na serveri Slovenskej golfovej asociácie (SKGA). K dnešnému dňu (a nielen k dnešnému) sú všetky údaje o našich členoch na serveri aktuálne a prípadné zmeny prebiehajú obratom, tzn. nemože sa stať, že riadne platiaci člen nie je evidovaný na serveri.

Ďalej uvádzame, že Golf Park Rajec – golfový klub NIE JE V ŽIADNOM zmluvnom alebo inom zväzku s našim klubom a nie je registrovaným golfovým klubom v SKGA. Jedná sa o public občianske združenie bez hendikepovej autority a jeho členovia (pokiaľ nie sú evidovaní aj v inom klube) nie sú členmi SKGA.

V prípade, ak sa člen Golf Park Rajec – golfový klub dožaduje na ihrisku reciprocity s tým, že je členom ŽRGK, takýto človek klame.

Prípadné upresňujúce otázky odpovieme v komentároch pod článkom.

 

3 comments

    1. Marian, ktorý si? Klubové karty niektoré mám ja a potrebujem ich nejako doručiť. Daj mi vedieť a dohodneme sa.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *