Párový Turnaj v Lomnici

sa blíži  míľovými krokmi. Už  22.7.2017!!! Trofeje sú pripravené na svojich majiteľov. Popľujte si na driver nech Vám vylosujem „správneho“ partnera a hlavná výhra môže byť Vaša.  Minule som Vám opísal princíp  Párového turnaja a pre istotu ešte raz. Hráte tak, ako najlepšie viete, lebo Vaše osobné výsledky sa započítavajú do ŽRGK Golf Tour 2017. Navyše sa Vaše stablefordové body netto spočítavajú s bodmi Vášho partnera, ktorého Vám vylosujem a ostáva tajný pre Vás a ostatných až do vyhlásenia výsledkov. Želajte si radšej parnera do páru s vyšším HCP, ktorý získa dostatok stablefordových bodov, aby Váš súčet bol čo najvyšší. V tomto móde môže vyhrať hocikto!!!

Potrebujete šťastie a dobrého partnera. Kto neverí na popľutie drivera, tak nech zapáli sviečku a modlí sa, prípadne použite svoje osobné osvedčené šamanské praktiky na získanie dobrého partnera. Ak to napriek tomu nevyjde, tak sa nič nestalo. Stále sa môžete po vyhlásení výsledkov obrátiť na partnera s otázkou: „Ako si to hral? To mám za Teba všetko odmakať?“ Určite to zlepší náladu v páre a zároveň určí, kto je ten lepší z páru.

Mám pocit, že môj partner bude musieť zahrať aspoň osem eaglov, aby sme sa dostali na bedňu. Zábava bude určite. Za to Vám ručím. Tak sa teším na ďalšie stretnutie, veď som Vás nevidel takmer dva mesiace. Do skorého videnia.

P.S. Môj partner nech si kto si, choď trénovať tie eagle, lebo to budem mať ťažké.

Juraj

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *