2% z daní

Vážení členovia ŽRGK, milí športoví priatelia,
dovoľte mi, aby som sa Vám v krátkosti prihovoril a zároveň na Vás smeroval malú prosbu. V prvom rade by som sa však chcel poďakovať za podporu nášmu klubu v uplynulom, ale aj aktuálnom roku a najmä za aktívnu účasť na sérií turnajov ŽRGK Golf tour 2017. Veľmi ma teší, že dostávame nielen slová podpory adresované či už osobne alebo písomne členom Prezídia ŽRGK, ale aj skutočnosť, že mnohí z Vás našu snahu podporovali formou sponzoringu, či už cenami do jednotlivých turnajov našej túry, alebo pri príprave záverečného večierka či poskytnutí priestorov pre administráciu nášho klubu a podobne. Určite budete súhlasiť, že vlani o takomto čase sa v klube šírila určitá skepsa, či nedôvera vzhľadom na vtedajšiu situáciu a mnohí členovia sa obávali, ako to bude vyzerať, keď klub nebude mať svoje domovské ihrisko. Nech už to vyzeralo akokoľvek, situácie, kedy sa na turnajoch schádzalo v priemere okolo 50 členov a na večierku sa nás zišlo 100, dali jasnú odpoveď na to, že nám na príslušnosti ku klubu záleží a máme záujem o jeho fungovanie a napredovanie.
Aktuálne mnohí z nás riešia otázku podávania daňového priznania, a práve to by som chcel dať Vám, členom ŽRGK ako aj priateľom nášho klubu, do pozornosti. Minulý rok sme sa o 2 percentá z Vašich daní uchádzať nemohli, no tento rok je ŽRGK oprávnený poberať príspevky z 2 percent daní. Určite ma každý z nás mnoho možností, kde tieto peniaze smerovať, ale rád by som Vás aj napriek tomu chcel poprosiť o zváženie darovania 2 percent z Vašich daní práve ŽRGK. Táto forma alternatívneho príjmu nám poskytne ďalšie možnosti pre rozširovanie aktivít nášho klubu. Zároveň by som Vás rád vyzval, aby ste nám svoje pripomienky, návrhy či podnety na fungovanie a smerovanie ŽRGK neváhali adresovať na prezidium[at]zrgk.sk. ŽRGK je našim klubom a to ako bude vyzerať, záleží hlavne na nás. Informácie o ŽRGK ako poberateľovi 2 percent daní nájdete v časti KONTAKTY alebo na stránke NOTAR.SK
Vopred Vám ďakujem a do skorého videnia na greenoch.

Matúš Hovanec

A tu je malý návod, ako nám darovať 2% z Vašich daní

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *