Pár slov pred sezónou o našich zámeroch

Už sme Vás informovali o niekoľkých novinkách v nasledujúcej sezóne, ako je iné hodnotenie ŽRGK Golf Tour. Ďalšou novinkou je snaha vytvoriť reprezentáciu ŽRGK pre rôzne majstrovské súťaže. Je ich dosť. Chceli by sme mať reprezentantov v jednotlivcoch, ako aj v družstvách. Vzhľadom na to, že družstvá prihlasuje klub, tak sa dnes zameriam na súťaže družstiev, ktoré sú tri nasledovné:

– Majstrovstvá SR klubových družstiev v hre na rany
– Majstrovstvá SR klubových družstiev seniorov
– O pohár prezidenta SKGA ako súťaž družstiev U14.

V minulom roku boli tieto súťaže družstiev organizované pre družstvá mužov a družstvá žien oddelene a každý klub mohol postaviť dve družstvá mužov a dve družstvá žien. Do súťaže sa započítavali tri najlepšie výsledky z družstva. Myslím si, že je to dobrá príležitosť na spoločný výjazd pre členov klubu. Pri zostavovaní družstiev chceme nominovať až tri družstvá mužov a žien po štyroch (aby boli aj náhradníci), čo je spolu u dospelých 24 členov klubu.

Aký by mal byť štatút reprezentanta? Reprezentácia je prvom rade založená na dobrovoľnosti. V druhom rade by to mal byť domovský člen ŽRGK. A až v treťom rade sú to golfové výsledky dlhodobé a aktuálne. Už dnes by bolo dobré sa začať prihlasovať, nech máme z čoho vyberať. Napíšte nám alebo zavolajte, že chcete reprezentovať náš klub a v čom.

Keď repre, tak tak, ako má byť. Chceli by sme Vás vybaviť rovnakými dresmi a podľa finančných možností klubu aj inými doplnkami. Tu by sme potrebovali pomocť s hľadaním pekných klubových dresov, za ktoré by sa naša repre nemusela hanbiť. Samozrejme, že pomôcť môžete aj tak, že nám venujete 2% z daní a navyše získate kredit vo výške 50% z darovanej sumy, ktorý použijete na úhradu pri našich akciách.

O reprezentácii jednotlivcov nabudúce.

Juraj Čermák

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *