Niečo pre Vás alebo SMSkami a emailmi k lepšej informovanosti

Ahojte golfisti,

chceme Vás informovať, že sme pre Vás pripravili niekoľko noviniek.

Prvou novinkou je, že Vám vieme zasielať informačné SMS na Vaše telefóny. V sms Vás budeme informovať o aktuálnom dianí, pripravovaných turnajoch, večierkoch, Valnom zhromaždení a iných aktivitách. V prvom kroku použijeme telefonické kontakty, ktoré ste zadali pri prihlasovaní sa za člena klubu ŽRGK.
Nie, nechceme Vás zahltiť, ani otráviť desiatkami SMS za mesiac. Veď aj my poriadame iba jedno, maximálne dve podujatia mesačne a tak Vám asi ani nepošleme viacej SMS. Ale pokiaľ by niekto z Vás nechcel dostávať SMS, stačí, keď mi napíšete do odpovede na SMS alebo priamo do emailu na admin(zavináč)zrgk.sk a nie je problém Váš telefon vyradiť zo zoznamu. Rovnaký postup by som navrhoval aj v opačnom prípade, že Vám žiadna SMS na Váš telefon neprišla a chceli by ste byť informovaný.
Rovnako sa chystáme zaviesť zasielanie informačných SMS o novinkách, nových článkoch na našej/vašej webovej stránke. Toto všetko je o dohovore a preto dúfame, že Vás naše SMS nebudú veľmi obťažovať lebo všetko to robíme pre Vás, pre Vašu spokojnú golfovú hru a pre to, aby ste sa aj cítili plnohodnotnými členmi nášho klubu, ktorí chcú nie iba golfom, ale aj klubom žiť.

Druhá pripravovaná novinka je náš golfový Občasník. Tento občasník sa bude pozerať za uplynulým mesiacom a pripraví Vám aj informácie o tom, čo sa bude diať v najbližšej dobe. Občasník chceme distribuovať cez emil do Vašich schránok tak, aby ste vedeli, čo sa u nás deje.
Rovnako, ako u SMS, Vás nechceme obťažovať a spamovať a preto každý, kto nebude mať záujem Občasník dostávať, može priamo v občasníku zrušiť odber. Pripravujeme aj emailové informovanie o nových článkoch, lebo vieme, že nie každý chodí na stránky pravidelne alebo nemá facebook, aby sa dozvedel, že sme vydali nový článok, novú informáciu.

Tretia novinka (ktorá nie je až takou novinkou) z oblasti informácií pre Vás je možnosť použiť RSS čítačky správ. Kdo RSS čítačky používa vie ako to funguje. Pre tých, ktorí to neskúsili, možem doporučiť, nakoľko týmto sposobom Vám neunikne nielen žiadna novinka z našich stránok, ale ani novinky zo sledovaných denníkov, spravodajských serverov a iné. Kto má o túto cestu informácií záujem, doporučím mu, aby si zadal do googlu napr „RSS čítačky“ a prečítal si rovno prvé dva odkazy. Je to jednoduché, rychlé a efektívne.
Dáta pre čítačky alebo kanál sa nachádzajú až dole na stránke v treťom stĺpiku s textom „Položky RSS“ a „Komentáre v RSS“

A štvrtá novinka? Nie, to už nie je žiadna novinka. Iba Vás chceme požiadať, aby ste našu robotu pre Vás občas podporili Vašim názorom, ktorý možete pridať pod akýkoľvek článok. Nežiadame Vás o pochvaly, ale občas nevieme, čo pridať, čím Vás prekvapiť, či chcete aj iné akcie ako turnaje, alebo či  ideme správnou cestou. V minulom roku sme robili hekticky, učili sa za pochodu ako zachrániť klub a ako robiť turnaje, nakoľko to nikto z nás nerobil. V tomto roku už niečo vieme, ale je možné, že aj niečo prehliadneme…

admin

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *