Jamkovka 2018 – začíname

Ukončili sme prihlasovanie do celoročnej súťaže o Majstra a Majsterku v hre na jamky.
Upresnenie systému hry aj s vysvetlením:
Muži:
Do jamkovky sa prihlásilo celkom 25 mužov, ktorí boli nasadení do 32 miestneho pavúka podľa svojho aktuálneho HCP k dátumu 14.5. Z toho sedem mužov s najlepším HCP automaticky postupuje do druhého kola, nakoľko nemajú súpera. No, veď sú dobrí, nie? 🙂
Systém hry: prvé tri kola hráme neorganizovane, to znamená, že Vám zašleme kontakt na Vášho súpera a je na Vás, ako, kedy a kde zahráte svoju hru. Malá rada: pokiaľ sa neviete dohodnúť na ihrisku, skúste vybrať to ihrisko, ktoré chce zahrať hráč s horším HCP. Po Vašej hre nám zašlite Váš súťažný výsledok na email jamkovka(zavináč)zrgk.sk. Stačí napísať meno hráča, ktorý vyhral (napíšte aj s kým hral) a postupuje ďalej. Výsledok zapíšeme do tabulky. (áno, stačí mi to aj telefonicky na 0905479344)
Každé kolo je potrebné a nutné zahrať do stanoveného termínu. V prípade, že neobdržíme Váš výsledok ani žiadnu dohodu o víťazovi, ukončíme Váš súboj losom a do ďalšieho kola postúpi hráč, ktorý bude vybraný losom.
Termíny na ukončenie kol:
I.kolo – do 30.6.2018 včítane
II.kolo – do 10.8.2018 včítane
III.kolo – do 10.9.2018 včítane
Toto sú termíny do ktorých je NUTNÉ zahrať kolo, to znamená, že aj nasledujúce kolo (pokiaľ máte vybraného súpera) možete zahrať skor, než je ukončené predchádzajúce kolo.
Semifinále a finále máme v pláne zorganizovať spoločne do konca septembra tak, aby sme vyšli v ústrety posledným – najlepším jamkovkárom a budeme sa snažiť pripraviť vhodný termín pre všetkých semifinalistov. Je možné, že v rovnaký termín usporiadame aj nejaký funny turnaj, aby naši najlepší mali aj správnu finálovú atmosféru. Ale nepredbiehajme…

Ženy:
Bohužiaľ do jamkovky žien sa prihlásili iba tri ženy. Ostatné v sebe nenašli formu na Majsterku ŽRGK a preto sme pristúpili k inej než pavúkovo-bežnej forme. Aby majsterka bola ozaj najlepšiou hráčkou nášho klubu, hraje sa systémom každá s každou na dve kolá a prvé dve si spolu zahrajú finále. Pravidlá o termíne sú rovnaké ako u mužov a tak:
I.kolo – do 30.6.2018 včítane
II.kolo – do 10.9.2018 včítane
V prípade rovnosti po dvoch kolách (áno, aj to sa može stať), sa bude hrať jedno kolo spoločnej trojjamkovky systémom „rychlá smrť“ o vypadávajúcu a v konečnom poradí tretiu – alebo tzv: Druhú vicemajsterku ŽRGK v hre na jamky.
Finále budeme hrať v rovnaký termín ako muži – po dohode alebo nariadením súťažného výboru (možno spolu s funny turnajom)

Tak – je pondelok 14.5. a možeme začať hrať jamkovku. A kdo a s kým hrá? Tu si nájdite protihráča.

Všetky otázky, pripomienky, výsledky, žiadosti o kontakt na spoluhráča a iné smerujte na jamkovka(zavináč)zrgk.sk alebo na moj telefon 0905479344

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *