Administratíva – prosím prečítajte si!!

Ahojte golfisti a členovia ŽRGK,
mám na Vás trochu klubovej administratívy:

1. Zákon o športe – s týmto zákonom je spojená nutnosť doplniť Vaše kompletné údaje a hlavne rodné čísla na server SKGA. Preto žiadam všetkých, ktorí odo mňa dostali výzvu na doplnenie rodného čísla a všetkých, ktorí nedostávajú od nás ŽIADNE SMS správy, aby mi na email admin(zavináč)zrgk.sk zaslali svoje RČ. Možete si u mňa aj aktualizovať Vaše telefónne čísla alebo emaily. Alebo mi zavolajte na číslo: 0905479344.
Podľa informácií z SKGA, iba hráči, ktorí budú mať doplnené všetky údaje na serveri SKGA (citujem) „Hráč/hráčka s takto kompletne doplnenými údajmi bude uznaným/-nou Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu respektíve Ministerstvom vnútra. V opačnom prípade nemôže figurovať vo výkazoch/prehľadoch, ktoré budeme pre Ministerstvo spracúvať počas septembra“ (koniec citácie)
Preto kto si nie je istý, že máme všetky jeho údaje v evidencii, može svoje údaje zaslať na moj email. Nebránime sa ani tomu, aby ste nám zaslali podpísaný Súhlas so spracúvaním osobných údajov, ktorý nájdete TU

2. Doplnenie stavu Prezidia – určite všetci vidíte, že sa snažíme pre Vás, členov nášho klubu, organizovať činnosť klubu tak, aby sa nám to všetkým páčilo, aby sme sa videli, bavili golfom a tak podobne. Nakoľko v poslednej dobe odišli z Prezidia dvaja naši členovia z dovodu svojej zaneprázdnenosti, máme toho na pleciach viac než dosť a začíname sa zahlcovať. Preto vyzývam všetkých, ktorí by chceli pomocť s prácou v Prezídiu, nájdu si čas a chuť robiť pre klub, aby sa ozvali. Radi ich privítame v našich radoch. Áno, členstvo v prezídiu je volená funkcia, ale pracovať pre klub a Prezidium sa dá dočasne do Valnej hromady aj bez zvolenia. Čo práca obnáša? Schádzame sa 1-2x do mesiaca. Pripravujeme turnaje a ostatnú klubovú činnosť. Navrhujeme a schvaľujeme všetko, čo je nutné. Jedná sa o častú emailovú komunikáciu a niekoľko hodín reálnej práce mesačne. Články, príprava propozícií, administrácia pri samotnom turnaji, komunikácia s ihriskami, s dodávateľmi trofejí a cien atp. Nie je potrebné sa toho obávať. Zvládne to ozaj takmer každý, stačí, keď bude mať chuť a čas.

ďakujem za pozornosť

Martin
admin(zavináč)zrgk.sk

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *