V Ostraviciach pršalo, na Sliači nebude!

Každý rok máme jeden turnaj daždivý. Vlani to bolo na Sliači, tento rok v Ostraviciach. Z toho mi „logicky vyplýva“, že už na Sliači pršať na našom turnaji nebude, aj keď mnohí by dážď po týchto horúčavách privítali. Prosím, neodpisujte na moju „logiku“, lebo tá je vratká a radšej sa prihláste na turnaj na Sliač, TU, ktorý sa bude konať 19.8.2018 (pozor neobvykle v nedeľu) ako súčasť ŽRGK Golf Tour. Tí, ktorí majú nádej hrať o prvenstvo v Tour sa určite prihlásia a my ostatní budeme mať opäť príjemné spoločenské stretnutie. Hoci, ak ma pamäť neklame, tak budeme hrať o putovný pohár, ktorý vlani vyhrali domáci Golf&Country Club. Hádam im to nechceme nechať len tak. Bez boja. To teda nie!!! Takže, čo má zdravé ruky a nohy, príde nás reprezentovať v tomto ľútom boji a dúfam, že na celý rok bude naše meno svietiť v ich klubovni na putovnom pohári. Krásna predstava. Na poslednom turnaji som sa nezúčastnil, lebo som dovolenkoval. Teším sa, že Vás zase všetkých uvidím.
Pripomínam drobnosť, ktorá Vás, našich členov, určite poteší: štartovné + fee = 30€. V cene štartovného je obed a raňajky pred turnajom.

Juraj Čermák

PS: a ešte trochu o taktike a pravidlách túry. Celoročná túra sa ráta z 5 najlepších výsledkov turnajov sezóny a tak, aj keď si nebol na všetkých predošlých turnajoch alebo si bol iba na jednom z nich, máš stále možnosť zabojovať o celkové umiestnenie. Stále máme pred sebou 4 kola a tak takmer všetci idú do záverečných bojov o najlepšie umiestnenie!!

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *