Oznam z SKGA

Vážené kluby,

S blížiacim sa termínom by sme Vám chceli pripomenúť doplnenie chýbajúcich povinných údajov hráčov na serveri.

V nadväznosti na žiadosť MŠVVaŠ a prerokovanie tohto bodu prezídiom SKGA viď priložená zápisnica 06/2018, bod 7. Ostatné si vás dovoľujeme požiadať o doplnenie údajov vaších členov na serveri  SKGA podľa Zákona o športu do 30. augusta 2018 tak, abysme ich mohli na konci augusta hromadne vyfiltrovať a vložiť/nahrať centrálne do ISŠ.

Ako viete z predošlej komunikácie, zákonné položky sme už skôr nechali na serveri doplniť. Systém Vás v podstate nepustí ďalej pri vkladání nového hráča, keď nebudú vložené povinné údaje/položky. Tie isté údaje je treba doplniť aj u existujúcich hráčov, aby bola štatistika kompletná a mohli sme ju vložiť do ISŠ.

Ďakujeme vopred za Vašu súčinnosť – SKGA

poznámka administrátora: znovu opakujem a pripomínam všetkým, ktorých som sa už viac, ako pol roka snažil kontakovať, že je nutné doplniť Vaše údaje na server SKGA. Platí to pre tých, ktorí nereagovali na moju žiadosť o zaslanie chýbajúcich informácií, aj pre tých ktorí nemajú zaplatené ročné poplatky. Pokiaľ si nie ste istí, že sú vaše údaje na serveri správne, možete si ich tam (na www.skga.sk) odkontrolovať alebo mi je zašlite na admin(zavináč)zrgk.sk

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *