Kto zosadí kráľa?!

Na známosť sa dáva, že 15.-.16.9.2018 bude usporiadaná bitka o kráľa klubu na bojisku v Čeladnej. Prvý deň sa rytiersky turnaj poriada na  New a druhý na Old Course. Poznámka pre slabšie pamäte: v minulom roku boli miesta obsadené nasledovne:

Ivan L. – kráľ
Lívia Š. – kráľovná
Juraj F. – korunný princ
Vlado B. – skúsenejší kráľ
Olinka H. – skúsenejšia kráľovná.

Pripravte si zbrane na túto neľútostnú krutú bitku, pretože kráľ bude brániť korunu všetkými silami a korunný princ chce prevziať žezlo. Navyše máme celú plejádu rytierov bažiacich po kráľovskej korune ostriacich svoje meče, dýky a halapartne po celý rok. Na tento rytiersky turnaj sa môžete prihlásiť TU. Víťaz turnaja bude obdarený bozkom a šatôčkou kráľovnej teda okrem celého kráľovstva. Polovica kráľovstva sa dáva iba za koňa.

Rozprávok stačilo, teraz trochu prózy. Majstrovstvá klubu sú dvojdňové za poplatok a štartovné, ktoré je naozaj nízke a dokonca nižšie ako by ste zaplatili iba za jednu hru. Účastníci budú mať poskytnutý nielen vstup na obe ihriská, ale aj služby ihriska, ceny a stravu. Strava spočíva v balíčku do bagu, občerstvenie po 9. jamke (halfway), obed a na 19:00 ste všetci pozvaní na večeru, ktorá sa podáva formou grilovaného rautu v priestoroch miestneho clubhouse. Druhý deň je v cene balíček do bagu, občerstvenie po 9. jamke a obed.  A to všetko iba za 60€. Myslím si, že štartovné je neskutočne prijateľné. Čo sme nevedeli zabezpečiť, je ubytovanie pre všetkých účastníkov a preto si ubytovanie každý zabezpečuje sám, či už v ubytovacích zariadeniach v Čeladnej alebo v Ostraviciach. Prosím, rezervujte si ubytovanie čo najskôr.
Cena 60,-€ je platná aj pre tých hráčov, ktorí sa rozhodnú hrať iba jeden deň.

Teším sa na stretnutie so všetkými.

Juraj Čermák

One comment

  1. Prajem všetkým tuhý a férový boj
    Nech prídu všetci čo majú do toho prehovoriť a hlavne nech konečne vyhrá ten najlepši!
    Nie Ivan, ktorý ma stále bije.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *