Príprava na novú sezónu 2019…

…je zahájená v plnom nasadení členov prezídia. Zostavujeme kalendár turnajov ŽRGK Golf Tour 2019 a ak bude hotový, tak Vás budeme informovať. Čo vieme povedať už teraz je, že prvý turnaj našej Túry sa bude konať 13.4.2019 v Čeladnej na New Course. Takže začnite prípravu na novú sezónu na zimných sústredeniach v letných krajinách, prípadne v indoore.

Predtým však musíme zvládnuť formálne záležitosti, ktorých je niekoľko. V prvom rade sú to členské poplatky na rok 2019, ktoré sú nezmenené a môžete si ich pozrieť TU. Prosím, očakávajte v najbližších dňoch faktúru e-mailom. Kto by náhodou faktúru neobdržal, prosím, ozvite sa a zašlite nám správny e-mail.  V tomto roku sme zrušili platenie členského formou reklamy, pretože je to pre klub nevýhodné z dôvodov platenia daní z príjmu z reklamy bez ohľadu na naše náklady. Samozrejme, že bez úhrady faktúry Vám nebude vedený HCP v databáze SKGA.

Môžeme oznámiť aj dátum konania Valného zhromaždenia, ktoré sa bude konať 19.3.2019, kde okrem formálnych vecí zhodnotíme rok 2018, predstavíme program na tento rok a budeme voliť členov do Prezídia ŽRGK. Program a pozvánka budú vyvesené v samostatnom článku.

V neposlednom rade Vás môžem informovať, že sme registrovaní na získanie  2% daní z príjmu fyzických a právnických osôb. Poprosím Vás o pomoc klubu venovaním 2%. Použitie týchto prostriedkov je rovnaké ako vlani.

Zatiaľ všetko z formalít a teším sa na novú sezónu s Vami všetkými.

Juraj Čermák

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *