Sezóna začína! Texas v Piešťanoch

Vážení golfoví priatelia,

keď pozriem von z okna, tak mám radosť z počasia. Začína nám sezóna, počasíčko ako z Benkových obrazov, zelená sa prediera na svetlo sveta. Sezóna začína!!!!!!!

Ako sme avizovali, na sobotu 30.3.2019 o 10,30 začíname „nultý“ turnaj tejto sezóny „ŽRGK Zbohom zime“. A po minulom roku môžem povedať, tradične v Piešťanoch. A tradične vo dvoch, tak vo formáte Texas Scramble. A odpálime sezónu všetci spoločne, lebo vyrazíme kánon štartom. Prihlasovať sa stále môžete na stránke SKGA (TU), do kapacity ihriska 40 hráčov.

Počasie vyzerá príjemne, internetová rosnička ukazuje slnečné počasie s miernym vetríkom. Na ihrisku nás čaká wellcome drink, obed po hre a prvé 3 dvojice budú ocenené, spolu s príjemným fee, kde sme dostali 50% zľavu.

Pripomíname ešte pre členov, ktorí pozabudli uhradiť ročný členský príspevok na rok 2019, že faktúry už boli odoslané. V prípade ak náhodou niekto neregistruje, že by elektronickú faktúru obdržal, kontaktujte nás na adrese prezidium(zavináč)zrgk.sk

Zároveň dávame do pozornosti možnosť podpory ŽRGK formou poskytnutia 2 percent z Vašich daní. Viac informácií nájdete na TU

S pozdravom „Zelená upokojuje, horme sa na greeny“

Za prezídium

Jirko Frolka

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *