Do tretice… Ropice

Do tretice  … Ropice nie je len rýmujúci sa titulok. Po Piešťanoch a Čeladnej je tretí tohtoročný turnaj v Ropiciach. Zároveň aj po roku 20017 a 2018 3x zavíta ŽRGK Golf Tour tento rok opäť do Ropíc. A v máji sme už takpovediac tradične v Ropiciach. Počasie sa umúdri, atmosféra ako už tradične nadštandartne príjemná, ceny pripravené. No už sa len prihlásiť. A času nie už veľa, lebo vidíme sa v sobotu 11.5.2019 o 9,00.

Takže všetkých golfistov pozývame na najbližší turnaj ŽRGK Golf Tour „Powered by ZDROJE ZEME“. V Ropiciach nás majú radi, my máme radi Ropice. Ako vždy je aj tento turnaj zaradený do dlhodobej súťaže, takže kto nehral dobre v Čeladnej, má možnosť vylepšiť si skóre. Tí čo hrali dobre, tak aj tí majú možnosť posunúť svoje hranice ďalej, však Betka či Rasťo. A tí čo neboli, môžu banovať a ísť si spraviť chuť do ďalších turnajov. Prihlasovanie je TU.

Zároveň pre všetkých tréninguchtivých máme novinku. Po dohode s Indoorovým centrom v Žiline na Vlčincoch (Obežná 5A, Žilina, www.golfprevsetkych.sk) majú členovia ŽRGK možnosť bezplatne využiť vonkajšie tréningové plochy. Takže počas otváracích hodín je k dispozícii putting a chipping green a taktiež aj drivingová sieť. Stačí sa len zapísať na recepcii Indoorového centra.

Máj je lásky čas, my máme radi golf, preto golf pod rozkvitnutými čerešňami je to najlepšie, čo môžete urobiť. A zároveň zatrénovať, lebo budúci mesiac je Pohár Prezidenta ŽRGK. A kto by chcel ísť pred prezidenta nepripravený. (No možno ja 🙂 ).

Jirko Frolka

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *