Presne v polovici…

sa bude nachádzať naša ŽRGK Golf Tour 2019 na nasledovnom turnaji. Áno, máme sedem turnajov a osem hracích dní. Zostávajúce turnaje môžme potom charakterizovať ako „ Pánové, držte si klobouky jedeme z kopce“. A počty hracích dní budú akurát v polovici, lebo Majstrovstvá klubu na Táloch budú dvojdňové, ako je u nás zvykom.
Po peknom a príjemnom ihrisku v Hrubej Borši, kde sme bojovali o Pohár Prezidenta ŽRGK a kde bola mimoriadne dobrá atmosféra okorenená plaveckou vložkou v jazierku víťaza pohára, Mira Strapka, sa presúvame na krásne, ale náročné ihrisko v Ostraviciach. Týmto Vás všetkých pozývam na nasledujúci turnaj do Ostravíc presne v sobotu 13.7.2019, pričom prihlásiť sa môžete TU.

Nezabúdajte, že potrebujeme zastaviť Mira, ktorý vyhral už dva turnaje po sebe. Preto rušte dovolenky, trénujte a tí, ktorí využili dobrú ponuku z Ostravíc, naštudujte to ihrisko do podrobna. Navyše, ak sa Vás zima opýta … Čo to ma zo zimou? Spomeňte! Na záver sezóny máme večierok a vyhlasujeme víťazov „ŽRGK Túry“. V mužskej kategórii v oboch súťažiach (brutto aj netto) vedie Strápek. Kto mu to pustí bez boja je, podľa mňa, zbabelec. Ja mu to bez boja nedám! Je síce pravda, že mu ďalší štyria dýchajú na chrbát, ale neviem či majú také vyrovnané výkony. Pevne verím, že objav minulého roku, Jaro Gajdošík, sa preberie v druhej polovici súťaže a namiesto práce a lásky sa sústredí na golf. Je smutné, že spolieham na seniorov, ale naši juniori sa zatiaľ nepredviedli v svetle reflektorov ako nastupujúca a nádejná generácia. Pozor, aby ste nezostali len nádejní!!! A to sa týka juniorskej mužskej a ženskej časti. V ženskej časti zase vedie v oboch súťažiach Mirova nekonečná láska Markétka Doležalová, ktorú naháňa šesť žien väčšinou senioriek. Ktovie kde a s kým trénuje tento nepodarený zaľúbený pár, keď takto bijú všetkých ostatných? Vyzývam všetkých členov, aby v boji o trón ŽRGK zlomili aj drajver, len aby trón nedali zadarmo.

Teším sa na stretnutie o dva týždne

Juraj Čermák

P.S. Škoda, že v Ostraviciach nie je pred clubhouseom jazierko. Celkom sa mi nová tradícia páčila.

3 comments

 1. Teraz v sobotu ideme natrénovať ihrisko na ďalšiu sobotu…a zadarmo to nedáme..to radšej zlomím drajver..
  Jaro

 2. Jurko
  Jazierko je kusok. Možeme použit to. Ale to nie je tak sexi
  Za seba slubujem ze sa zlepšim
  Rolo

  Dobrý članok

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *