Ryder cup

na Sliači sa bude konať 11.8.2019 a prihlásiť sa môžete TU. Turnaj z rangu ŽRGK Golf Tour 2019 špeciálne okorenený súťažou medzi našim a domácim klubom, ktorý má dve hlavné charakteristiky:

  1. skvelá atmosféra a pohoda napriek vzájomnej rivalite
  2. skvelá organizácia zo strany rezortu Tri Duby.

Musím však spomenúť aj jeden nedostatok a tým je kanón štart a z toho vyplýva obmedzenie počtu hráčov na 80!!! Minulý rok bolo mnoho ľudí na „čakačke“ do poslednej chvíle, či sa uvoľní jedno, dve miesta pred štartom. Neváhajte a prihlasujte sa čo najskôr. Nenechajte to na poslednú chvíľu ako je u mnohých zvykom.

Zatiaľ sme vo vzájomnej súťaži s vyrovnaným skóre po dvoch ročníkoch 1:1. S napätím sa očakáva kto sa ujme vedenia tohto roku. Platí čím viac hráčov klubu, tým väčšia pravdepodobnosť započítania najlepších výsledkov do skóre.

Kto na Sliači hral, tak vie, že je tam dobrá atmoška, ešte lepšie jedlo a pre nás mimoriadne priaznivé ceny. Osobne pôjdem deň vopred zahrať si ihrisko a nemusím ráno zavčasu vstávať. Pridáte sa? Pozývam všetkých čo sa chcú baviť golfom do tohto krásneho rezortu, aby si vychutnali jedinečnú atmosféru.

Juraj Čermák

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *