Turnaj turnajov

Turnaj turnajov alebo Prišiel čas zúčtovania …

Na známosť sa dáva, že najdôlejžitejší turnaj roka, Majstrovstvá ŽRGK 2019 v hre na rany, sa bude konať na ihrisku Gray Bear Tále v dňoch 21. – 22.9.2019. Takže inými slovami prišiel čas zúčtovania a „ Jeseň sa Vás opýta, čo ste robili v lete“. Áno, turnaj je tradične dvojdňový, aby víťazi preukázali ich majstrovstvo v dvoch po sebe idúcich dňoch a potvrdili svoju ustálenú výkonnosť. Takže majstrami sa stanú tí, ktorých súčet rán za oba dni bude najnižší. Cien je neúrekom veď budeme na konci vyhlasovať Majstra ŽRGK v kategóriách:
– Muži
– Ženy
– Seniori
– Seniorky
– Juniori (zmiešaná súťaž).

Oplatí sa zúčastniť, pretože z dotácií a od sponzorov sa nám podarilo znížiť fee+štartovné na nádherných 90€. Navyše okrem bežného občerstvenia sme zorganizovali v prvý deň aj večerný raut, ktorý slúži na spoločné spoločenské posedenie, výmenu názorov, návrhov a samozrejme zábavu.

A to nie je všetko. Každý deň turnaja sa osve započítava do ŽRGK Golf Tour 2019, hoci ceny za „touru“ budeme udeľovať iba v prvý deň. Kto je vo vrchných pozíciách v celkovom rebríčku túry určite nesmie vynechať tento nádherný turnaj na ešte krajšom ihrisku s napätím počas dňa a uvoľnenou atmosférou večer. Neváhajte a prihlasujte sa TU.
Každý z Vás dostane ešte informačný mail, ako obvykle, ktorý Vám pripomenie prihlásenie sa na turnaj a v ktorom Vás bude Eva Uhráková informovať o ubytovaní, ktoré si každý hradí sám.
Teším sa na stretnutie s vami pri golfe a raute

Juraj Čermák

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *