Čo na záver sezóny? Ryder Cup …

Sezóna sa blíži ku koncu a tak treba využiť všetky možné príležitosti, kde si ešte zahrať. A jedna z posledných v tomto roku sa rysuje v nedeľu 27.10.2019 na ihrisku v Sebedraží.

Začalo to rozprávkovo a dúfajme, že to aj tak skončí. Aspoň počasie má byť ešte rozprávkové.

To sa Vám raz stretli prezidenti, či viceprezidenti ŽRGK, GC Scotland a GS Bojnice. A dohodli sa na tom, že si dáme Ryder cup: Prievidza vs Žilina. Všetci zaspomínali na časy, kedy sa piesok sypal, voda liala, ŽRGK fungovalo v Rajci a vzťahy s Bojnicami a okolím boli nadštandardné. No prečo v tom nepokračovať ďalej. Od slov nebolo ďaleko ku činom a turnaj je tu. 27.10.2019 o 10,00 to vypukne.

A keďže slovenskí Škóti z GCS radi hrajú „face tu face“, ideme hrať jamkovku. No aby sa štartovacia čiara nastavila ako tak rovnako, tak s vyrovnaním. Ale aby sa to okorenilo ešte viac, tak sú pripravené aj formáty pre dvojice Fourball či Foursomes. Všetko sa dohodne na mieste, podľa počtu prihlásených a ich chuti. Kto bude chcieť jamkovku, pôjde do jamkovky, kto má radšej teamovú hru, pôjde do Four… formátov.

V každom prípade je pripravené pekné počasie, skvelá nálada, príjemné štartovné s greenfee. A pre telo je pripravený welcome drink, balíček do bagu, halfway a raut po skončení turnaja.

Takže všetci, čo máte voľnú nedeľu a chcete ju stráviť v pohode a golfom, tu je prihlasovací link.

Jirko Frolka

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *