Čo nás čaká a neminie?

Nuž čaká nás nová sezóna roku 2020, takže prezídium nespalo zimným spánkom, ale intenzívne pracovalo na príprave sezóny a na možnostiach zlepšenia. Takže poďme po poriadku.

Členom môžeme oznámiť, že obľúbená ŽRGK Golf Tour bude pokračovať aj v roku 2020. Kalendár je zverejnený na našej stránke aj s dátumami turnajov. Okrem Čeladnej, Ostravíc, Sliaču, Hrubej Borši máme aj nové ihriská ako Sedín a staronové Veľká Lomnica, kde sa budú konať Majstrovstvá ŽRGK v hre na rany. Takže túra je pripravená, ihriská rezervované, ceny dohodnuté. Tešíte sa? Ja teda áno.

Skôr než začneme hrať na ostro, tak nás čaká ešte dosť povinností. Každoročne začíname sezónu fakturáciou členských poplatkov. Aké budú? Nuž na túto tému sme na prezídiu dlho predlho diskutovali, lebo ako viete boli sme preradení z riadneho na pridruženého člena SKGA. A čo nám z toho vyplýva? Namiesto 22€ poplatok do SKGA budeme platiť 44€ za hráča. Nič príjemné a prevláda pocit trestu za niečo, čo sme nedokázali ovplyvniť a rozhodne sme to nezapríčinili. O tom už článok vyšiel. Rozhodli sme sa neprenášať na členov zvýšenú finančnú záťaž a ročné členské ostáva v rovnakej výške ako minulé roky. Kto zabudol koľko to je, tak si to môžete pozrieť TU. (tabulka je pre rok 2019, ale ostáva v platnosti aj pre rok 2020!!!)

Prosím Vás o prejavenie príslušnosti klubu a podporu prezídia čo najskorším zaplatením ročného členského poplatku, ktorý bude fakturovaný v najbližšíh dňoch. Už teraz Vám ďakujem. Technicky to v tomto roku zrealizujeme nasledovne: Evka Vám najskor zašle informačný hromadný email s informáciou o platení ročného členského príspevku. Všetci ste už dospelí a tak si viete spočítať, koľko má kto zaplatiť. Za dospelého domovského 95,- a dieťa (do 12 rokov vrátane) 50,- , dospelého nedomovského 75,- a dieťa 40,-. PROSÍM VÁS zrátejte si koľko a zaplaťte členský príspevok na účet:
IBAN: SK42 1111 0000 0013 3558 1008
SWIFT: UNCRSKBX
Do informácie pre príjemcu uveďte meno a počet ľudí za ktorých platíte. Obratom obdržíte faktúru. Zaplatiť možete už predtým, ako Vám bude doručený informačný hromadný email. Uľahčíte nám tým veľmi robotu. ĎAKUJEM !!!

Samozrejme, že finančná situácia klubu bude horšia. Diskutujeme a rozmýšľame ako to kompenzovať novými sponzormi, dotáciami, reklamami, atď. Vy nám môžete pomôcť tým, že klubu venujete 2% z daní z príjmu, na ktoré sme registrovaní ako prijímateľ.

Predtým ako sa vyberieme spoločne na plánované turnaje, stretneme sa na Valnom zhromaždení ŽRGK, ktoré bude 16.3.2020 (pondelok). Okrem bežných tém prislúchajúcich VZ, prediskutujeme aj súčasný stav vzťahov s ostatnými subjektami – priebeh kontroly, preradenie z riadneho člena na pridruženého na základe špecificky stanovených podmienok SKGA. Na základe ustanovení právne platnej zmluvy (2007-2027) o odovzdaní ihriska do prevádzky klubu, bolo GPR vyzvané na vykonanie tohto úkonu. Na reakciu GPR momentálne čakáme.

Intenzívne jednania o prenájme ihriska TMR skončili “nedohodou” a žiadna zmena nenastala. Výsledok je ten, že všetko je v “starých koľajách”, ale nový prevádzkovateľ nie je.

Ak chcete o niečom podrobnejšie informácie, dajte vedieť a napíšem s radosťou. A lepšie infomovať oficiálne, ako šíriť informácie JPP – ústnym podaním.

Dovidenia na Valnom zhromaždení a dúfam, že sa individuálne pripravujete na novú golfovú sezónu. Tešíme sa na prvý turnaj, ktorý sa uskutoční v sobotu 18.4.2020 v Čeladnej na New Course!!!

Juraj Čermák

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *