Ako sa rozhodnúť pred sezónou?

V týchto dňoch sa rozhodujete ako riešiť Vašu nadchádzajúcu golfovú sezónu pretože ponuky prichádzajú a Vy nemáte asi komplet info. Naše spriatelené ihriská nám dali veľmi slušné ponuky o ktorých Vás musím informovať. Poďme po poriadku.

 1. Na základe platnej zmluvy žiadame GPR, a.s. o odovzdanie ihriska do užívania do 31.3.2020. V tomto prípade by klub prevádzkoval a užíval ihrisko v Rajci. Otázne je však ako a kedy sa naplní znenie zmluvy. My Vás budeme informovať. Výzvu si môžete pozrieť TU.
 2. Pripomínam, že Čeladná nám dala veľmi dobrú ponuku v dvoch variantoch a môžete si vybrať ktorý je pre Vás výhodnejší. Informačný leták si môžete pozrieť TU.
 3. Ropice nám poskytli reciprocitu 20% bez toho aby sme im vedeli poskytnúť protiváhu. Navyše za mierny poplatok môžete získať ešte viac. Informačný leták si môžete pozrieť TU.
 4. Rožnov máme v jednaní. Zatiaľ sme sa predbežne dohodli, že by sme u nich spoluorganizovali HCP stredy. Podmienky ešte potrebujem dohodnúť na osobnom stretnutí. Prosím, napíšte či máte o to záujem. Navyše je možné začínať turnaj o 13:00 (14:00) alebo ponechať priebežný štart (každý hrá ako príde). Hral by sa systémom Eklektik a na konci roka by sme vyhodnotili a odmenili najlepších. Som zvedavý na Váš názor.
 5. Ako každý rok, tak aj tento pripravujeme celoročnú ŽRGK golf tour aj s novými ihriskami. Kalendár je pripravený a k dispozícii na tejto stránke aj v Google formáte.
 6. A čo by to bol za golfový rok bez jamkovky. Dúfam, že sa v tejto sezóne prihlásite vo väčšom počte

V prípade, že potrebujete viac info alebo náš komentár, tak nám dajte vedieť napíšeme viac a detailnejšie. Som zvedavý na všetky info pre ktorú možnosť ste sa rozhodli, prípadne kde ste dostali lepšie ponuky.

Teším sa na stretnutie pri golfe.

Juraj Čermák

3 comments

 1. Ďakujem za názory a pripomienky. Určite ich väzmeme do úvahy. Môžem však podať dobrú info, lebo dnes som bol na rokovaní v Rožnove. Myšlienka HCP stredy sa im páči a chcú ju realizovať. Popri tom urobíme celoročnú súťaž Eklektik. Akonáhle budeme mať kompletné info tak Vás budem informovať. Určite privítam ešte viac názorov, aby sme sa vedeli zariadiť. Veď to robíme pre Vás.

 2. Dobrý večer,
  aj ja osobne vítam HCP stredy v Rožnove a budem sa snažiť ich zúčastňovať. Ideálne by boli 9 jamkové turnaje tak ako bývajú v stredu v Trenčíne, alebo Piešťanoch. Nakoľko stále ešte musím pracovať, začiatok turnaja by mi vyhovoval od 15,00 hod.

 3. Pozdravujem.
  HCP stredy vitam a budem sa ich zúčastňovať.
  Prikláňam sa k spolocnému nie priebežnému štartu,veď nejde iba o skóre, ale aj o možnosť zahrať si golf spolu vo flaite.
  Rovnako mám záujem o jamkovku.
  Teším sa na stretnutia s golfom.

  Emil

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *