Z našej kuchyne

Dobrý deň všetkým golfistom. Už pár dní žijeme v pre nás priaznivejšom období. Môžeme hrať. A mnohí aj hráme. Tak (sa) hrajme ďalej.
V prezídiu sa snažíme tiež nezahálať, cez rôzne kanály riešime, čo a ako s rozbehnutou sezónou. Teda ak sa to sezóna dá nazvať. Ale asi áno.

Turnaje nám zrejme ešte chvíľu budú expirovať, tak sa pustime aspoň do jamkovky. Vzhľadom na situáciu by sme mohli spustiť jamkovky dve: s vyrovnaním aj bez vyrovnania. Lebo tento formát bude zrejme dlhší čas to, čo si budeme môcť bez výrazných problémov zahrať. Takže ti z Vás, ktorí sa chcú zapojiť, pošlite mailom do 10.5.2020 na prezídium svoju prihlášku a informáciu o tom, či do hry s vyrovnaní, bez vyrovnania či obe. Hrať je kde, minimálne naše spriatelené recipročné Piešťany , Sebedražie či Sliač sú otvorené, tak poďme si to rozdať face to face, teda vlastne rúško to rúško.

Ďalšia vec, ktorá akosi zapadla v corona informáciach sú 2% z dane. Opäť Vás chceme požiadať o podporu klubu cez 2% z dane. Podmienky máme rokmi overené a tie sa nemenia. Čo sa ale zmenilo, je termín, do kedy tak môžete urobiť. Ak ich poukazujete ako zamestnanec, vždy bol termín do 30.4. príslušného roku. Ale tento rok nám ho corona zmenila a lehota sa posúva na koniec druhého mesiaca po skončení pandémie.

Čo sa týka turnajov, tak uvítací sme plánovali v Piešťanoch. Ten ešte stále vieme dať, keď sa spustia turnaje. Aká výhoda, že nemá termín. No prvý turnaj ŽRGK golf tour 2020, plánovaný do Čeladnej na New Course 18.4. už nestihneme. Ak nedôjde k výrazným zmenám, tak asi aj premierový Sedin na 16.5.2020 je ohrozený. Ak to bude termínovo možné, tak tieto turnaje presunieme, nechceme na ne úplne abdikovať. Ale všetko ukáže čas a o všetkom vás budeme informovať.

Zatiaľ toľko z pod pokličky, teším sa na videnie, keďže stretnutia sú obmedzené.

Jirko Frolka

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *