Začíname!!!

Tradičné stretnutie “Zbohom zime” v Piešťanoch je tohto roku o čosi neskôr, a to v sobotu 30.5.2020. Typický Texas scramble na rozohratie sa začína o 9:00. Prihlás sa TU a môžeš v sobotu pozdraviť priateľov z klubu. Pozor! Turnaj je obmedzený na 40 ľudí a preto neváhaj, konaj. Doporučuje sa tvoriť dvojice z rodiny, u ktorých máte istotu zdravia. Ak sa Vám to nepodarí, tak poprosím dodržiavať hygienické predpisy doporučené Hlavným hygienikom SR. Už je na čase, aby sme zahájili sezónu, aj keď turnaje ešte nie sú dovolené. Môžeme si overiť vlastnú výkonnosť, ale nemôžeme vyhlasovať výsledky a odovzdávať ceny. Čiže je to taký “korona turnaj”. Napriek tomu sa na Vás teším.

Vzhľadom na súčasné obmedzenia Hlavným hygienikom SR a SKGA sme prehodili turnaj O pohár prezidenta do Sedínu. Pôvodne mal byť v Hrubej Borši, ale nie je stále isté, či budeme môcť vyhlasovať výsledky a odovzdávať ceny. No uznajte, vyhráš Pohár prezidenta a pohár Ti neodovzdajú. Tak to teda nie! Pre istotu sme to posunuli do Sedínu. Škoda, lebo mne sa veľmi páčilo ako sa víťaz kúpal v jazierku v Borši a dokonca sme z toho chceli urobiť tradíciu. Naše stretnutie v Hrubej Borši sa uskutoční v každom prípade. Ihrisko je už teraz dobre pripravené, jedlá ako obyčajne výborné a povedzte, čo by ste dali pred mesiacom za to, keby sme sa mohli stretnúť spolu na golfe. Osobne som optimistom, že do 7.6.2020 sa aj tieto pravidlá uvoľnia a budeme mať plnohodnotný turnaj a nie taký “koronový”. Aspoň máte čas trénovať, aby ste získali ten vzácny pohár prezidenta.

Dúfam, že ste sa prihlásili na jamkovku, pretože tá sa hrá bez obmedzení a koniec prihlášok je 31.5.2020. Ja som prihlásený v oboch formátoch. Kto si chce so mnou zahrať?

Na záver ešte jedna malá prosba. Evka sa nám zotavuje po pobyte v nemocnici. Pre dobrú regeneráciu ju chceme odbremeniť a preto jej, prosím, NEVOLAJTE. Vaše otázky, všetky neodkladné veci, prihlášky na turnaj, požiadavky k turnaju alebo na flighty píšte na adresu turnaj(zavináč)zrgk.sk. Ostatné veci vhodné pre riešenie telefonicky sme Vám k dispozícii Jirko, Martin a ja. Ďakujem.

Juraj Čermák

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *