Kto sa kúpal v jazierku?

No predsa tradične víťaz Turnaja o pohár Prezidenta a tým sa na tento rok stal po nádhernom výkone 78 rán, čo je iba 5 rán nad par,  Rolo Hnilica. Gratulujem!!! Do vody sa mu veľmi nechcelo, hoci osvieženie v aktuálnej horúčave mu závidelo viacej ľudí. Rolo opatruj nám putovný pohár do budúceho roku s tým, že každý týždeň ho vyleštíš na samostatnej poličke.

Účastníci si asi všimli aj nové tváre zavalené povinnosťami pri organizácii turnaja. Áno, prezradím Vám, že Prezídium ŽRGK kooptovalo do prezídia dvoch nových členov. Mateja Bílého a Janku Hagendorfovú. Teší ma, že priniesli nový entuziazmus a dúfam, že prinesú nové nápady a podnety. Skrátka nový vietor, aby prezídium neustrnulo v jednotvárnosti.

Na záver ešte zopár pripomenutí. Nezabúdajte na jamkovku! Trénovať môžete individuálne alebo kolektívne počas HCP stredy v Rožnove a to nielen na jamkovku, ale aj na náš nahustený program, lebo o dva týždne,18.7.2020, máme ďalší turnaj a opäť na novom ihrisku Welten-Báč. Už sa teším na všetkých.

Juraj Čermák

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *