Konečne začíname…

…a naostro! V Skalici 8.5.2021 o 9:30 postupným štartom z jamiek č. 1 a 10. Prvý turnaj v Nitre bol zrušený z dôvodu núdzového stavu a zákazu cestovania cez okresy, ale tentokrát sa už stretneme na ŽRGK Golf Tour 2021. Prihlásiť sa môžete TU. Ak to otvoríte, možno si všimnete, že nehráme oficiálny turnaj, ale testujeme indiviuálnu výkonnosť členov klubu. Áno, obmedzenia ešte platia a preto nemôžeme organizovať regulárny turnaj, ale kdo vie, čo sa zmení do soboty, však? Preto budeme iba individuálne testovať kvalitu svojej zimnej prípravy alebo zimného spánku. Preto si nezabudnite odkontrolovať bagy a vybrať vlaňajšiu desiatu, pozametať pavučiny z puttera a naleštiť drivre.
Sobotňajšie individuálne výsledky sa však započítavajú do našej celoročnej túry. O občerstvenie je postarané a Vy si doneste len dobrú náladu a radosť, že ste konečne na ihrisku. Nezmeškajte začiatok piateho ročníka ŽRGK Golf Tour.
Tešíme sa na Vás
Juraj

PS: a pre tých, čo ešte nemajú zaplatený ročný poplatok do klubu… šup šup. Je najvyšší čas! Poplatkom do nášho občianského združenia sa hrdo hlásite k nášmu klubu!! A naviac: bez poplatku nie ste evidovaní na SKGA a nie je možné sa hlásiť na turnaje.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *