Sezóna 2021 turnajovo ukončená

Ukončenie sezóny pozostávalo z posledného turnaja ŽRGK Golf Tour 2021 v Báči a priateľským turnajom Ryder Cup v Rožnove. Hráčsky to máme za sebou. Ozaj, všimli ste si, že ani na jednom turnaji sme nemali zlé počasie? Aj tieto dva posledné sa vydarili, lebo bolo slnečno a bezvetrie, čo je v Báči úplný zázrak. Víťazov z Báču si môžete prečítať na serveri SKGA. Čo sa týka Ryder Cupu v Rožnove tak tam sa nám podarilo vyhrať najmä výkonmi celého týmu, ale hviezdili hlavne Iva Mošková, Eva Uhráková a Rasťo Palutka. Takže s Rožnovom zatiaľ remizujeme 1:1. Na tomto turnaji bolo aj celoročné vyhodnotenie Eklektik 2021, ktorý oficiálne skončil. (konečné výsledky si možete pozrieť v pravom stĺpčeku tejto stránky) Avšak HCP štvrtky pokračujú pokiaľ bude dobré počasie, ale výsledky sa nezarátavajú do Eklektik súťaže. Pozor, prihlásiť sa môžete už iba cez Rožnov. Zavolajte si tam.
(poznámka od admina: vyzerá to tak, že odohraté turnaje v zahraničí sa už automaticky zapisujú aj na server SKGA a tak nie je dovod turnaj „duplovať“ na ČGF a SKGA serveroch. Pripomenul by som ale, že je nutné oznámiť (a odkontrolovať) pred turnajom svoj aktuálny HCP. Pokial to bude fungovať, tak ako má, na turnaj sa bude prihlasovať už iba cez ČGF, pokiaľ nie, budeme budúcu sezónu turnaje dávať aj na SKGA)

K oficiálnemu ukončenie sezóny nám chýba akurát večierok a vyhlásenie víťazov ŽRGK Golf Tour 2021. A tu nastáva problém z dôvodu covid situácie, ktorá sa zhoršuje a nechceme riskovať, že večierok bude zrušený. Na prezídiu sme sa dohodli, že víťazov vyhlásime budúci rok s tým, že by sme hrali sobotňajší turnaj túry na ihrisku, kde sa dá prespať a usporiadali by sme tam aj večierok tak, ako sa patrí. Spoločné posedenie spojené so zábavou je vždy vítané. 
Na záver mi dovoľte poďakovať Vám za úspešnú sezónu, hojnú účasť na turnajoch a skvelú náladu, ktorú ste na každý turnaj doniesli.
Juraj

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *