A čo nás čaká tento rok??

Dobrý deň všetkým členom.

Rok sa zišiel s rokom a opäť sa onedlho uvidíme s väčšinou členov. My na Prezídiu a Kontrolnej komisii sa vidíme častejšie, niekedy aj častejšie ako je zdravo, ale príprava sezóny niečo stojí. Tak niečo z našej kuchyne:

Máme už takmer celú ŽRGK Golf tour miestom a termínom turnaja odladenú, chýbajú už len detaily na dvoch hracích miestach. Pokračujeme HCP turnajmi v Rožnove v Eklektik formáte, tiež dohodnuté. Podľa stavu ihriska v Piešťanoch a počasia striehneme na otvárací Texas. Takže zo športového hľadiska takmer na 100%. Chcel by som upozorniť na zmenu miesta konania Pohára Prezidenta, ktorý tento rok bude 25.6.2022 v Čeladnej a po ňom budeme mať novinku – Letnú párty, ktorá bude namiesto koncoročných večierkov, ktoré sme už 2 krát pre pandémiu museli zrušiť. Určite pripravíme zaujímavý program a súčasťou bude aj vyhlásenie výsledkov minuloročnej ŽRGK tour.

Ďalej máme odsúhlasenú účtovnú závierku Prezídiom ŽRGK, takže hor sa do valného zhromaždenia. Jedným z bodov budú aj voľby do Prezídia, pretože dvom členom končí mandát. Tak ak má niekto chuť a čas, nech sa páči, prihlás sa. Termín VZ je 28.3.2022 o 17,00 v Kajman klubu Žilina.

Poplatky na rok 2022 sme ponechali na úrovni 2021. Presné info o poplatkoch za rok 2022 je na www.zrgk.sk. Nebude trvať dlho a požiadame Vás o platbu.

Forma pomoci klubu sa okrem „tradičných“ 2% rozšírila aj o charitatívnu reklamu. Táto je určená predovšetkým pre právnické osoby a fyzické osoby podnikateľov. Jej nespornou výhodou je to, že táto položka je 100% odpočítaná zo základu dane v roku, kedy bola zaplatená. Reklamný partner získava propagáciu na turnajoch, na webe ŽRGK, rozsah tejto publicity je závislý od objemu poskytnutých prostriedkov. Od partnera až po Generálneho partnera celej ŽRGK Golf tour. Tých profitov, resp. stupňov plnení je viac druhov, bolo by to na veľa písania, preto jednoduchšie je, aby ste sa obrátili na členov Prezídia, a tí Vám v tejto súvislosti poskytnú podrobnejšie informácie. Máme nastavené „bázické“ podmienky, no nie je problém sa dohodnúť aj na individuálnych podmienkach.  Použitie je podobné ako u 2%.

Už som zmienil aj 2%, takže tie so všetkým zostávajú aj pre rok 2022. Ak nám ich venujete, údaje prijímateľa sú na www.zrgk.sk, resp. onedlho tam dáme aj tlačivo pre fyzické osoby (keď bude dostupné) a pošlite info o výške čiastky, pretože nie vždy sa nám táto informácia dostane.

To je nadnes z našej „golfovej kuchyne“ celé menu, takže dúfam že Vám chutilo a tešíte sa na ďalšie.

Zástupca šéfkuchára ŽRGK

Jirko

One comment

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *