A je tu jar!!!

Konečne. Už mi veľmi chýbal golf a verím, že aj Vám. Sezóna je pripravená. Kalendár ŽRGK Golf Tour 2022 je pripravený a zverejnený na našom webe. Okrem toho máme ako obvykle HCP štvrtky v Rožnove pod Radhoštem, ktorých výsledky sa započítavajú do celoročnej súťaže Eklektik a ukončíme túto časť Rydercupovým stretnutím Rožnov vs. ŽRGK. Pripomínam, že vlani sme vyhrali. Okrem toho sme sa zapojili do Národnej Golfovej Ligy 2022 mid/am senior. Ale najdôlejžitejšie je, že sezónu začíname, ako obvykle, Texasom dvojíc v Piešťanoch 2.4.2022. Prihlásiť sa môžete TU.

Nezabudnite, že 28.3. 2022 máme Valné Zhromaždenie ŽRGK. Pozvánku ste dostali a prípadne si ju môžete pozrieť TU. Okrem bežných vecí na VZ budeme voliť aj ľudí do orgánov, čo je mimoriadne dôležitá vec. Uvítame Vaše návrhy konkrétnych ľudí do Prezídia ŽRGK, prípadne návrh seba samého. Dôležitá je ochota urobiť čosi pre klub a ostatných členov. Samozrejme nové nápady sú vítané. Aké bude prezídium, taký bude klub.

Záverom Vás ešte chcem poprosiť, pokiaľ nemáte iné rozhodnutie, o darovanie 2% daní z príjmu bez ohľadu na to či si podnikateľ alebo zamestnanec. Každá koruna je dobrá a čo je doma to sa počíta. Tlačivá nájdete TU.

Teším sa, že Vás uvidím v pondelok na Valnom zhromaždení

Juraj

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *