Vo svižnom tempe

pokračujeme v ŽRGK Golf Tour 2022 a to hneď v Skalici, 22.5.2022. Prihlásiť sa môžete TU (pravý (zelený) link funguje tiež). Prosím pozor!!! V jeden deň budú dva turnaje a to náš a skalické TRDLO, tak prosím Vás o prihlásenie sa na náš turnaj. A skalický trdelník si môžete kúpiť aj potom. Alebo predtým? Samozrejme, že výsledky sa započítavajú do súťaže celoročnej túry. Tak šup, šup a prihlasujte sa nech tam nehráme traja. Veď počasie už bude navždy krásne.
Potešilo ma, že už ste zaregistrovali aj HCP štvrtky, kde narastá počet prihlásených. Prídite si zahrať, ale nahláste sa rovnako, ako minulý rok, cez oranžový link v pravej čsti.
Keď už informujem, tak poriadne. Jeden vážnejší turnaj, O pohár Prezidenta, bude v Čeladnej na Od Course a to 25.6.2022, ktorý bude spojený s “vianočným” večierkom a odovzdávaním cien za ŽRGK Golf Tour 2021. Obe akcie sú významne dotované, večer hudba, jedlo, pijatika a kto si donesie ženu, tak aj ženy (samozrejme platí to aj opačne s mužmi). Ubytovanie je rezervované, ale prosím Vás nahláste sa na ubytovanie Eve Uhrákovej, aby bola istota ubytovania. Je možné zabezpečiť aj z piatka na sobotu. Na druhý deň v nedeľu môže každý hrať rekreačne, aby ste po večierku nemali zlé výsledky. Teším sa na Vás na oba turnaje.
Juraj

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *