Začíname!!!

Nedávno som sa zamyslel, či pravideľnosť je stabilita, alebo je to naopak. Jedno je však isté, že my máme stabilné poplatky, bez ohľadu na infláciu a rôzne krízy, ktoré akurát hrmia vo svete a aj na Slovensku. Zhrniem to, že pravidelne začíname v januári zostavením programu na celý rok a bude naozaj zaujímavý. Okrem pravidelných ihrísk máme v programe aj Penati, bude viac turnajov a stabilne budú HCP štvrtky v Rožnove. Ak bude kalendár 100% pripravený, tak ho zverejníme.
Samozrejme, ako som už spomenul, máme stabilné poplatky
-vstup do klubu 50€
-ročný poplatok pre dospelých 95€
-ročný poplatok pre deti do 12 rokov 50€.
Pravidelne Vás prosíme o zaplatenie ročného poplatku každý rok v januári príslušného roku. Stabilne Vás prosíme o zaplatenie na náš účet, ktorý je na našej web stránke, ale pre istotu uvediem IBAN aj tu IBAN: SK42 1111 0000 0013 3558 1008, pre zahraničných členov, lebo aj takých máme, je potrebný aj SWIFT: UNCRSKBX.
Väčšina ľudí zaplatí bez žiadosti posielať faktúry, ale ak potrebujete zaslať faktúru, prosím dajte vedieť Evke a tá Vám ju pošle. Samozrejme pri úhrade dajte do poznámky za ktorého/ ktorých člena/členov bola platba uhradená. Ostatným budú zaslané predfaktúry na členské.  
Ešte raz dávam do povedomia, že v prípade, že zoženiete Charitatívnu reklamu od akejkoľvek firmy v hodnote aspoň 1.000 €, tak sa Vám klub odmení turnajmi zadarmo. Pripomínam to preto, že mi to bolo vytknuté niektorými členmi, že málo o tom informujem. Ak si nepamätáte detaily, prosím, kľudne zavolajte mne, Evke alebo Jirkovi a my Vám vysvetlíme všetko.
Takže začíname nový golfový rok a ja Vám prajem v tomto roku veľa zdravia a mimoriadne veľa potešenia z golfu, rodiny, práce a priateľských vzťahov.
Teším sa na sezónu
Juraj

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *