Zaujímavé na VZ

Oplatí sa prísť na Valné zhomaždenie ŽRGK?

Určite áno! Okrem obvyklého zhodnotenia minulej sezóny po všetkých stránkach a plánoch na nadchádzajúcu, tam budú aj nové veci. Aké? Nuž po prvé prezídium schválilo, že deti a juniori (t.j. všetci do 23 rokov) budú nasledovnú sezónu hrať turnaje ŽRGK túry zdarma. Budú si platiť len stravu. Fee spolu so službami ihriska im bude hradiť klub. Z čoho a prečo? To sa dozviete na VZ. 

Po druhé sa dozviete, kto nás bude reprezentovať v Národnej golfovej lige. 

Po tretie a to najdôlejžitejšie pre všetkých a dokonca zopár posledných rokov bude téma Golfové športovisko. Zasvietilo nám svetielko na konci tunela. Nie, nechcem hovoriť o Rajci. V blízkosti Žiliny sme našli vhodné a dostatočné plochy na výstavbu ihriska a to dokonca aj na 18-jamkové ihrisko. Z jednania so starostom obce a predstaviteľmi urbáru som odchádzal s veľmi dobrými pocitmi a s podporou pre výstavbu a prevádzku ihriska. Na prezídiu sme rozhodli o pokračovaní s prípravou výstavby golfového športoviska. Samozrejme, bez Vášho súhlasu a bez Vašej podpory to nie je možné. Chcete sa dozvedieť viac? Zúčastnite sa VZ!

Po štvrté je obnovený golfový zájazd do Taty v Maďarsku. Termín pobytu je 21.-23.4.2022 a v cene 200€ sú raňajky, večere, ubytovanie a golf, ako obyčajne. Cena na dnešné pomery je vynikajúca. Upozorňujem, že k dispozícii je iba 20 izieb. Kto má záujem, prosím, hláste sa u mňa. 
Na záver by som chcel upozorniť, že hlasovať môžu iba členovia so zaplateným ročným členským príspevkom. Výzvu na úhradu členského príspevku ste obdržali, tak prosím, splňte si svoju povinnosť a prídite si po nové info, prípadne zahlasovať za to, čo považujete za správne. Info o VZ ŽRGK nájdete v predchádzajúcom článku.
Teším sa na Vás 
Juraj

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *