Patríme medzi špičku!!!

Výsledky a priebeh Majstrovstiev Slovenska klubových družstiev seniorov ukázali, že naozaj patríme medzi slovenskú seniorskú špičku. Ženy majú prednosť, tak poďme najprv o našich skúsených dievčatách.
Ženy obhájili opäť tretie miesto na Majstrovstvách Slovenska!
Naše družstvo v zložení Iva Mošková Milka Kuchárová Olinka Hadbábna Maruška Čermáková,
podalo obdivuhodný výkon a skončilo na bronzovom stupni za Weltenom a Tálami, pričom víťazný Welten sa musel posilniť dvoma skvelohrajúcimi hráčkami z Kórei a Vietnamu. Pred štvrtým v poradí (Malá Ida) mali nádskok priepastných 35 úderov na družstvo (počítali sa iba tri najlepšie hráčky). Obdivuhodný výkon podala Milka, ktorá skončila druhá v individuálnom hodnotení a predbehla ju iba kórejka Kim. Vynikajúci výkon, excelentná reprezentácia a nielen na ihrisku. Kapitánka Iva zorganizovala jednotné oblečenie, v pondelok modré sukničky a biele tričká a v utorok biele sukničky a červené tričká. Vyzerali úžasne. Najmä boli krásné, slušné a hlavne nekonfliktné, čo sa nedá povedať o niektorých iných týmoch. Na záver Vám patrí veľká gratulácia a obrovská vďaka, skrátka klobúk dolu pred Vami. 👏💋♥️
Mužskú časť reprezentovalo mužstvo v zloženíVlado MoškoMilan ČellárVlado VeselovskýIvan Lovíšek,
a zrelí muži bojovali urputne a dobre. Po prvom dni boli na druhom mieste za Penati iba o štyri rany, ale iba o tri rany pred tvrdo tlačiacimi sa východniarmi z Malej Idy a z Alpinky. Fantastický priebežný výsledok. Možno ani poriadne nespali, lebo takýto dobrý výsledok neočakávali. Povážte, že veľké kluby ako Tále, Hrubá Borša, Welten, Lomnica, to všetko bolo za nimi. Na konci ich veľmi mrzelo, že neudržali bedňu a skončili štvrtí, ale iba tri rany za tretím a štyri rany za druhým. To je minimálny rozdiel rán po dvoch dňoch a troch počítajúcich sa hráčoch. Niekto by mohol povedať “také ništ”. Naozaj takmer žiadny rozdiel. Chlaci, aj Vám treba pogratulovať, vyjadriť úctu a veľmi poďakovať.
Čo na záver dodať? Naozaj patríme medzi špicu seniorského slovenského golfu. Buďme hrdí na našich reprezentantov.

Juraj

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *