Začíname!!!

je čas začať novú sezónu. Obvykle začíname zľahka texasom dvojíc, čo je určené na rozohratie a zábavu hlavne pre tých, ktorí neboli usilovne trénovať v nejakých teplých krajinách. Takže Vás pozývam na otvorenie sezóny na Texas dvojíc, nie ďaleko, ale neobvykle do Trenčína a to 7.4.2024 o 10:00 hod. Prihlásiť sa môžete cez server SKGA. Ja viem, je to až v apríli, ale marec nebol príjemný na golfové počasie.
Aby toho nebolo v apríli málo, tak zhurta pokračujeme v Nitre, 20.4.2024, ostrým turnajom ŽRGK Golf Tour 2024. Niekedy sa nám to nahustí, ale na rozohratie máte texas a potom už naostro. Uvidíme, čo ste robili cez zimu, aby Vám stúpla výkonnosť. Dúfam, že počasie už bude prijateľné a hlavne sa modlím, aby v Nitre nefúkalo. Takže sa teším na stretnutie s Vami a trochu Vám vyplníme čas. Už Vás nebudú zaneprázdňovať voľby prezidenta a ani diskusie o tom Vašom favoritovi a tak hor sa na to podstatné a to je golf. Nech sa páči, prihlásiť sa môžete cez server SKGA alebo telefonicky na recepcii v Trenčíne.
Na záver by som Vás chcel poprosiť o Vaše 2% dane z príjmu. Veľmi radi ich privítame, pretože nás čakajú nejaké navyše výdaje v súvislosti s preberaním ihriska v Rajci do užívania a prevádzky. Veľmi nám tým pomôžete.
Ešte raz sa teším na prvé po zimné stretnutie
Juraj

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *