Pokračujeme v rýchlom tempe

Tak sa nám ta golfová sezóna rýchlo rozbieha a nás čaká v sobotu 11.5. už druhý turnaj ŽRGK GOLF TOUR 2024, a to konkrétne v Hrubej Borši. Po typicky aprílovom počasí na prvom turnaji v Nitre, kde sme zažili v priebehu dňa všetky jeho tváre, od slnka, cez dážď, vietor, až po krupobitie, veríme, že v Borši sa na nás opäť usmeje šťastie a užijeme si krásnu májovú sobotu.
Ale, vráťme sa ešte na chvíľu k už spomínanej Nitre. Ďakujeme všetkým odvážlivcom, ktorí, aj napriek nie práve motivujúcej predpovedi počasia prišli a gratulujeme (aj prekvapivým) víťazom. Výsledky nájdete TU. Rovnako nesmieme opomenúť, že práve v Nitre pár dni po našom turnaji odštartovala aj Národná Golfová Liga v kategória Mid-Am/Senior. A tím ŽRGK sa na tomto prvom kvalifikačnom turnaji rozhodne nestratil, keď obsadil 7. miesto z 11 štartujúcich tímov. Ďakujeme všetkým hráčom za úspešnú reprezentáciu klubu a prajeme veľa úspechov aj v ďalších kvalifikačných turnajoch NGL 2024.
A teraz už k najbližšiemu turnaju v Hrubej Borši. Pripravené budú pre Vás už bohaté raňajky pred turnajom, počas hry chutná halfway a po ukončení bojov na ihrisku, samozrejme obed. O turnaj v Borši býva štandardne veľký záujem, preto neváhajte a registrujte sa na turnajovom serveri SKGA.
Tešíme sa na Vás
Matej

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *