Diskusia k aktivitám, práci, fungovaniu a smerovaniu ŽRGK

Táto stránka slúži ako jednoduché diskusné fórum.
Pokiaľ máte akékoľvek otázky, nápady alebo len pripomienky na veci, týkajúce sa ŽRGK alebo tejto stránky, neváhajte tu diskutovať a písať.
Ako to funguje? Váš prvý komentár (po vyplnení Vašeho mena a emailu) bude čakať na schálenie. Pokiaľ bude Váš príspevok schválený, budú Vaše ďalšie príspevky zobrazované automaticky. Nič to nemení na skutočnosti, že hanlivé, nepravdivé, urážlivé a inak závadné príspevky budú nekompromisne vymazané a Vy obdržíte BAN (zákaz pridávať príspevky).

7 comments

 1. Tento príspevok nie je o ŽRGK, ale nedá mi nezverejniť jednu zaujímavú informáciu. Majiteľ golfového rezortu Golf Park Rajec súdruh Pešek mi v pondelok 17.6. nechtiac oznámil, že automat na cvičnom odpalisku funguje aj na 20 centové mince. Ono to nebola žiadna priateľská informácia, skôr naopak. Zúrivosťou besného psa obvinil mňa, že ho okrádam a beriem lopty z automatu za tých 20 centov. Logikou, jemu vlastnou, mi ako dôkaz ukázal zásobník s mincami, v ktorej skutočne na vrchu 20 centová minca bola. Zo spôsobu ako na mňa vyletel teda usudzujem ( nemal som možnosť si to naozaj odskúšať ), že automat skutočne asi vydáva lopty aj na tieto mince. Priznávam, že je to škodoradostná informácia, ale môže mať dvojaký úžitok. Jeden úžitok, že ušetríte na odpalisku ( ak je to naozaj tak ) a druhý úžitok môže byť, že aj toto aspoň malou mierou prispeje k odchodu jeho majiteľa a ihrisko konečne preberie do správy niekto normálny.

  1. Palo, poviem Ti, že toto teda na veľkú diskusiu nie je. Ale musím Ťa pochváliť za návod na použitie. Tento návod na použitie ocenia najmä ľudia trénujúci v Rajc, pretože teraz je to dobrá cena (20 centov) za 16 loptičiek. Čo sa týka obvinení tak tých už bolo dosť a založené boli na rovnakom spôsobe argumentácie a komunikácie. Mnoho ľudí sa s tým už vysporiadalo a budeš sa musieť aj Ty, aby si si neničil svoje psychické a fyzické zdravie. Okrem poďakovania Ti môžem vyjadriť aj radosť, keď Ťa uvidím 13. júla v Ostraviciach.

  2. Ja by som mal, Palo ešte jednu otázku: Vydáva ten automat na loptičky aj potvrdenie, tzn bloček z pokladne alebo niečo také? Či to sú iba peniaze zarobené mimo systém…?
   Ale zasa z druhej strany, kto nám dá 80% zľavu, že?

 2. Oľga, so Sedinom sme v rokovaní. Iné návrhy sú aj na Lomnicu, Sebedražie a Hron. Všetky návrhy zaznamenávame a pokúsime sa vyjednať reciprocity. Momentálne máme zmluvy v podpisovom konaní s piatimi klubmi na Morave, kde máme reciprocity 30% na každom ihrisku. Po podpise zmluvy budeme všetkých informovať na našich stránkach.

 3. Chcela som sa vyjadriť k tomu, ktoré ihrisko by sme chceli prípadne osloviť s možným návrhom na reciprocitu.
  Niekedy koncom roka 2016 sme boli vyskúšať ihrisko v Sedíne, kde je maršalom Rasťo Michľák. Cesta tam nie je naozaj ničím príjemným, ďaleko a úzko. Ale ihrisko na nás urobilo vynikajúci dojem – veľkorysé , pekná prírodná scenéria. Toto ihrisko by určite stálo za pokus o nejakú zľavu. A možno aj Rasťo by vedel nejako pomôcť.

  Oľga

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *