HCP streda – Rožnov/R

Hendikepové turnaje boli vždy v obľube. Vzhľadom na súčasnú situáciu s ihriskom sme zorganizovali HCP stredu v Rožnove vždy o 13:00. Podľa propozícií sú tam dve kategórie 0-18,00 HCP a 18,1 – 54 HCP. Týmto Vás pozývame na HCP stredu do Rožnova. Prihlásiť sa môžete na našej stránke na linku ŽRGK HCP streda Rožnov/R. Prihlasovanie je ukončené vždy v utorok o 18:00. Ja som to osobne skúsil minulý týždeň a bolo to super. Dokonca som vyhral svoju kategóriu (asi preto, že som bol jediný) a elitnú kategóriu vyhral Juraj Štrbák. Poplatok je viac ako priateľský. Uznajte 500 CZK za 18-jamiek je úplne super. Zároveň je to celoročná súťaž Eklektik, čiže do súťaže sa Vám počítajú iba najlepšie zahrané jamky počas celej sezóny. Take neváhajte a prihláste sa.

Teším sa na Vás

Juraj Čermák

PS: prihlasujte sa výhradne cez túto stránku alebo, pokiaľ ste zvyknutí sa prihlasovať na recepcii v Rožnove, možete to skúsiť tam.
Čo by som doporučil tým, ktorí majú dve (a viacej) členstvá: prihlasujte sa tým číslom (členstvom), ktorý klub Vám vedie HCP. Takže pokiaľ Vám vedieme HCP my na SKGA, prihlasujte sa slovenským číslom hráča. (admin ŽRGK)

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *