Sezóna ukončená

Aspoň naša klubová čo sa týka ŽRGK Gol Tour 2020. Už nebudeme usporiadavať viacej súťažných turnajov. Martin môže spočítať výsledky a víťazov odmeníme cenami, ktoré sú krásne a Jirko ich už doma leští. Víťazov odmeníme, iba nevieme kedy, kde a akou formou. V corona-kríze to ani nie je možné organizovať turnaje, ale je možné individuálne hrať a dokonca hrať o STBL body na ihriskách a teda zlepšovať Váš HCP. Odteraz sa budú ihriská otvárať iba pre nesúťažné výsledky, resp. individuálne športové činnosti. Aby Vás to nepomýlilo, tak “individuálne” je aj to, ak ste štyria vo flajte. Tak to využite, lebo pekný čas ešte príde. Pre tých mimoriadne chtivých máme ponuku zúčastňovať sa HCP stredy a/alebo nedele v Trenčíne a to dokonca s 50% zľavou. Využite to.

Predchádzajúci odsek znamená, že ešte je možnosť ukončiť jamkovky. Máme rozohraté tri formáty (2xmuži,1xženy), ktoré sa nepribližujú k záveru. Zmobilizujte sa a dohrajte to. Úžasné ceny sú kúpené a bolo by mi ľúto ich nechať prepadnúť. Dekorovanie víťazov bude, ako obvykle, spolu s šampiónmi ŽRGK Golf Tour 2020. Tak poďme na to, veď aj tak už v tejto situácii nemôžete takmer nič iné využívať na športovanie. Hor sa na dohratie a zvyšovanie imunity na čerstvom vzduchu.

Ak mám zhodnotiť sezónu, tak bola celkom vydarená. V našej túre sme usporiadali deväť súťažných dní namiesto ôsmych. Je pravda, že sme boli nútení vynechať Čeladnú a to dvakrát, ale na druhej strane sme hrali dve nové ihriská (Báč, Skalice). Rozbehla sa jamkovka a čo oceňujem je fakt, že sa nám podarilo rozbehnúť HCP stredy v Rožnove doplnené súťažou Eklektik. Škoda, že sa nám to nepodarilo aj ukončiť (zo známych príčin) plánovaným turnajom “ Česko – Slovenská bitka, Rožnov vs Žilina”. Turnaj však bol presunutý na začiatok sezóny a tam bude aj vyhodnotenie Eklektiku. O nič neprídete.

Inak bude činnosť klubu navonok utlmená z objektívnych dôvodov. To ale neznamená, že prezídium nebude pracovať, hoci sme mali v pláne pracovať na večierku a valnom zhromaždení. Ale uznajte, že večierok a aj VZ maximálne o šiestich ľuďoch nie je večierok.

Ostávame v spojení a teším sa na stretnutie na ihrisku

Juraj

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *