Pozvánka na dvojdňové Majstrovstvá klubu

Milí golfoví priatelia,

Nezadržateľne sa blíži vrchol našej golfovej sezóny Majstrovstvá klubu v hre na rany. Turnaj je ako po iné roky dvojdňový a bude sa konať na ihrisku v Malackách v termíne 26.8 – 27.8.2017. Vďaka priaznivej finančnej situácii v našom klube sme sa rozhodli ušetrené peniaze vrátiť Vám a na to je najvhodnejší najdôležitejší turnaj tejto sezóny. Preto Vám môžeme ponúknuť skutočne zaujímavé štartovné pre tento turnaj.

Štartovné na 1 deň bude pre členov nášho klubu 60 € a na 2 dni 80€.

1 dňové obsahuje: fee + bagetu do bagu + nealko bufet + 3 chodový obed po hre.

2 dňové štartovné obsahuje: 2x fee, 2x bagetu do bagu, 2x nealko bufet, 2x 3 chodový obed a ešte aj ubytovanie s raňajkami. Vidíte, že 2 dňový turnaj je pre Vás podstatne výhodnejší.

Chceme, aby Vás prišlo, čo najviac, určite sa zabavíme, spoznáme a prosíme, aby medzi nás prišli aj tí, čo na naše turnaje nechodia. Budú mať rovnaké podmienky a v turnaj si môžu zahrať nesúťažne, nemusia byť vyhodnotení, iba si zahrajú golf za super ceny a spoznajú sa so skalnými golfistami. Samozrejme tento turnaj je aj súčasťou celoročnej ŽRGK túry, takže nebudú chýbať klasické kategórie a súťaže o longest drive a nearest to pin, ktoré budú vyhodnotené za každý hrací deň samostatne.

Ubytovanie budeme mať zabezpečené v Kamennom mlyne

Nie je to 5* hotel, ale je to 3 km od ihriska, je tam dosť miesta a na prespanie postačujúce. K tomu Vás chcem požiadať, aby ste potvrdili ubytovanie zo soboty na nedeľu. V prípade záujmu je možnosť rezervovať ubytovanie aj z piatka na sobotu, to si bude každý záujemca hradiť na mieste. Tiež Vás prosím o túto informáciu, rezerváciu urobíme spoločne.

Pokiaľ máte záujem o ubytovanie a účasť na našej akcii pre negolfistov, aj to je možné – prosíme o nahlásenie, cena bude 60 € (ubytovanie s raňajkami, 2x občerstvenie, 2x obed)

Týmto Vás chceme, čo najsrdečnejšie pozvať na túto akciu, prihlasovať sa môžete tu  a prosím o rezerváciu ubytovania na našich kontaktoch.

eva.uhrakova(zavináč)zrgk.sk
0905-478 659
Tešíme sa na stretnutie s Vami
Za Prezídium
Eva Uhráková

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *