V sobotu to začne…

Pre niekoho turnaj turnajov, pretože ide o všetko a ak neuspejú, tak sa to blíži ku apokalypse.  „Musím byť majster klubu!“ je heslo weekendu. Neľakajte sa! Toto heslo platí možno pre piatich – desiatich hráčov. Ostatní sa opäť ideme zabávať, pokecať a stretnúť s ľuďmi, ktorých radi vidíme. Čo ma teší, že aj členovia Golf&Country Clubu si na nás už zvykli a radi si s nami zahrajú. Možno spolu vymyslíme aj nejaký nový formát na novú sezónu.

Momentálne máme na turnaji prihlásených 47 hráčov, čo cez dovolenkové obdobie je pekný počet. Navyše počasie hlásia azúrové, aspoň podľa meteorológov. Lepšie už tohto roku nebude. Štartovné s ubytovaním je stanovené pekelne nízko a kto ho nevyužije tak strašne prerobí. Partia bude ako vždy úžasná. Ceny máme krásne, viď Martinove foto, a navyše Golf Centrum Bratislava nám venoval ďalšie golfové ceny. A keďže spíme blízko ihriska bude večer čas aj pokecať o všetkom možnom, ale rád by som počul vaše názory na to, čo bolo dobré túto sezónu, čo zlepšiť a čo doplniť na budúcu sezónu.

Máte poslednú šancu sa prihlásiť! Že Vám to nevyhovuje? Kecy!!! Rušte dovolenky, rodinné akcie, odkladajte operácie a poďte sa zabávať.

PS: a nezabudnite, že Majstrovstvá klubu sa zarátavajú do celoročnej ŽRGK golf tour

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *