Pozvánky

Prezídium pracuje a zabúda Vás informovať o činnosti. Z tohto dôvodu Vás pozývam na dve akcie, ktoré sa budú konať v krátkom čase.

Za prvé. V pondelok budeme mať Válné zhromaždenie ŽRGK. Pozvánky sme posielali pred časom a tak pripomínam, že sa bude konať v pondelok 29.6.2020 o 17:30 v nemocnici pri tenisových kurtoch v priestoroch “Kayman, športový areál”. Okrem bežných vecí budeme voliť ľudí do Kontrolnej komisie a do Prezídia ŽRGK. Ak máte záujem o prácu v orgánoch alebo poznáte vhodného kandidáta, tak nás poctite návštevou a dajte nám Váš návrh. Okrem toho Vás budeme informovať o postupe pre získanie ihriska do užívania.

Za druhé. V sobotu 4.7.2020 sa koná turnaj O pohár Prezidenta ŽRGK v Sedíne. Ešte sme tam nemali turnaj a bude to premiéra na tomto ihrisku. Inými slovami všetko bude nové okrem skvelej atmosféry a spoločnosti úžasných ľudí. Pripomínam, že cena turnaja je opäť dotovaná a za takúto cenu, vrátane jedlla a občerstvenia, si v Sedíne nezahráte ani cez týždeň. Je to vďaka dotáciam z mesta a hlavne vďaka Vašim 2% z daní, za ktoré Vám ďakujeme a pripomíname, že nám je možte poslať ešte aj za rok 2019.
Vlani sa víťaz turnaja kúpal v jazierku a čo bude v tomto roku? Neprezradím! Pridi sa pozrieť osobne a prihlasuj sa TU.

Za tretie. Rozbehli sa nám HCP stredy v Rožnove pod Radhošťom, kde na poslednom turnaji bolo prihlásených 16 hráčov. Tak neváhajte a príďte si aj vy zahrať. Prihlásiť sa možete TU.

A za štvrté. Jamkovka je v plnom prúde, tak nezabudnite hrať a posielať výsledky adminovi…

Turnaje sa nám zhustili, lebo Covid, a preto Vám môžem zvestovať, že 18.7.2020 bude ďalší z turnajov ŽRGK Golf Tour 2020 powered By Zdroje Zeme, ktorý organizujeme v Báči. Že je to trochu ďalej? Nevadí. Tam sme ešte tiež nehrali.

Teším sa na Vás na všetkých podujatiach

Juraj Čermák

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *