Vrchol sezóny máme za sebou

Najdôlejžitejší turnaj sezóny skončil a odpovedal na otázku “Kto bude kraľovať v klube až do budúceho roku”. Black Stork, nám poskytol nádherný výhľad na Tatry počas oboch dní. Slniečko sa na nás usmievalo a na konci sa usmievali aj všetci traja majstri klubu na rok 2020. Prečo traja, keď máme päť kategórií s majstrovskými titulmi? Počítajte so mnou.

Majster ŽRGK na rok 2020 sa stal                             Roland Hnilica

Majsterka ŽRGK na rok 2020 sa stala                        Lívia Škrovinová

Majster ŽRGK senior na rok 2020 sa stal                   Roland Hnilica

Majsterka ŽRGK senior na rok 2020 sa stala             Mária Čermáková

Majsterka ŽRGK junior na rok 2020 sa stala             Lívia Škrovinová

Ako počítam, tak počítam, ale sú len traja. Rolo s Livkou sú dvojnásobnými majstrami klubu. Gratulujem!!! Aj keď žiadne prekvapenie sa nekonalo pri ich súčasnej výkonnosti a každý si tipol víťaza. Prekvapenie sa možno konalo v seniorkách, pretože pri skvelej celoročnej hre Ivany a Olinky by som tipoval iného víťaza. Ale!!! Majke asi tieto turnaje vyhovujú, veď dominovala už štyri krát. Gratulujem všetkým kráľom a kráľovnám. Na záver musím povedať, že to bol skvelý týždeň s úžasnými výsledkami na Seniorských MS klubových týmov a výbornej hre aj na Majstrovstvách ŽRGK. Navyše každý člen bol obdarený nádhernými lepkami klubu, ktoré nám sponzorsky vyrobila a venovala firma Higa (higa.sk). Ďakujeme Rolo a Miladka.

Nič však nekončí. Sezónu treba uzavrieť asi posledným turnajom, aby sme mohli vyhodnotiť aj ŽRGK Golf Tour 2020, čo je dlhodobá sezónna súťaž. Žiaľ tento rok je golfová sezóna ovplyvnená Covidom a vyššia moc opäť viac-menej uzavrela hranice. Plánovaný posledný turnaj v Čeladnej na Old Course sme museli zrušiť. Takže tohto roku Čeladnú asi nehráme, hoci ak do konca októbra zrušia uzavretie hraníc, tak sa ešte môže jeden turnaj navyše konať. Pružne sme reagovali a mali sme šťastie, že plánovanom termíne bolo voľné ihrisko v Skalici. To znamená, že posledný turnaj sa bude hrať v Skalici, dňa 10.10.2020, o 10:00 cannon štart. Poďte zabojovať v celoročnej túre a prihlasujte sa TU. Okrem toho nie je isté, že sa stretneme na tradičnom večierku, lebo sa budeme musieť prispôsobiť situácii s korona-vírom. Na druhú stranu, sedieť a tancovať na večierku s rúškami na papuľkách ma osobne neláka a ešte celú udalosť nahlasovať na RUVZ, ktoré na nás bude posielať kontroly. Toto radšej nie. Vyhlasovanie túry a majstrov v jamkovke sa však uskutoční, len nevieme zatiaľ ako. Možno až budúci rok na prvom turnaji. Škoda. Matej Bíly pripravuje večierok v rockovom štýle so živou muzikou v pekných priestoroch. Zapálte sviečky aby tá hnusoba zmizla a nerušila naše plány.

Na záver by som chcel poprosiť hráčov v jamkovke, aby skúsili stihnúť dohrať v termínoch.

Dovidenia 10.10.2020 v Skalici. Už sa možete prihlasovať… tak šupšup

Juraj

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *