HCP štvrtky sú späť!!!

S radosťou Vám oznamujem, že uvoľnenie po corona opatreniach konečne prišlo aj na české ihriská. Nie je to také ľahké ako v minulosti, lebo je potrebné dodržiavať opatrenia na ktorých sa vlády dohodli, ale pre tých, čo sú zaočkovaní proti Covid-19, je takmer voľné. Z horeuvedených dôvodov sme spustili HCP štvrtky v Rožnove pod Radhoštem od 3.6.2021. Každý štvrtok môžete hrať od 14:00, na konci sezóny keď sa začne skôr stmievať budeme hrať od 13:00, ale to Vám oznámime včas dopredu. Prihlasovať na HCP štvrtok sa môžete tu na našej stránke (v pravej časti – oranžový link) pod titulkom Prihláška na najbližší turnaj 2021 – ŽRGK HCP štvrtok Rožnov/R. Nezabúdajte, že tieto turnaje sa vyhodnocujú aj ako Eklektik turnaj za celú sezónu, t.j. započítavajú sa Vám najlepšie jamky, ktoré ste zahrali a najmenší počet rán zo všetkých jamiek za celú sezónu tvorí Vaše skóre. Tí, ktorí nie ste spokojní s Vašim doterajším golfovým výsledkom máte možnosť potrénovať práve v Rožnove. Tak neváhajte, lebo ešte som nestretol spokojného golfistu.

Na záver upozornenie. Rezervujte si čas na náš nasledujúci turnaj O pohár Prezidenta ŽRGK, ktorý sa bude konať 12.6. v Hrubej Borši a kde víťaz sa podľa tradície kúpe v jazierku pred reštauráciou. Nálada bude výborná, zábava tiež, akurát kandidáti na víťaza si musia doniesť náhradné oblečenie. Turnaj vyvesíme akonáhle dohodneme ceny za stravu. Ale čas si rezervujte a zatiaľ: “Hor sa do Rožnova”.

Juraj

PS: tu je link na podmienky vstupu do ČR. Upozorňujem, že nie je výnimka pre tých, čo covid prekonali a nie sú zaočkovaní!!
LINK NA MZV ČR
Prosím rovnako si prečítajte podmienky návratu na Slovensko
LINK NA MZV SR

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *