Túra uzavretá

V nedeľu sme absolvovali za úplne jasnej oblohy zato s dobrým vetrom záverečný turnaj našej túry na Old Course v Čeladnej. Príjemne nás prekvapilo privítanie od prevádzkovateľa ihriska, Golferia, s.r.o., s uvítacím plagátom a pohárom prosecca. Hráčov na prekvapenie nebolo veľa avšak prekvapenia sa diali aj na ihrisku. Niektorí osvedčení hráči sa nám neobjavili na stupňoch víťazov, ale vrátili sa v postate staronoví ako Ľubo Jurga, Iva Mošková, Majo Gróf, Miro Peterka a “Béla” Bílý. Lokálnych víťazov sme na mieste vyhlásili, ale hrdinov celej túry budeme dekorovať až na záverečnom večierku 30.11.2019 a dovtedy je to prekvapenie, lebo podľa propozícií sa ráta päť najlepších výsledkov, čo ešte môže poprehadzovať poradie po poslednom turnaji, ako sa to stalo aj v minuloročnej sezóne.
Sezóna samozrejme nekončí, lebo prišlo babie leto a navyše sa dohaduje nový turnaj medzi okresmi Prievidza a Žilina v Sebedraží, 27.10. podľa počasia, o ktorom Vás budeme informovať. Rozpracovaných vecí však máme viacero, tak Vás prosím, aby ste našej web stránke zachovali priazeň aj cez zimu. Budete tu mať možnosť sa dozvedieť všetky novinky a klebety.
Prinajmenšom sa teším na stretnutie vo väčšom počte na záverečnom večierku, po ktorom bude sezóna naozaj uzavretá a začne práca pre prezídium na nastávajúcu sezónu.

Juraj Čermák

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *